тел.:067 465 73 98

Центр земельного права

Новини

Консультації

Чия ділянка

Підкажіть будь ласка,як дізнатись чи вільна земельна ділянка,чи можливо її вилучення у власника якщо такий є?Тому що на цій ділянці вже років 10немає забудови,на неї зкидають сміття!

Подробиці

стягнення орендної плати за попередні роки

Мій батько помер 2013 р. на той час у нас з приватним підприємництвом був укладений договір. За той термін поки я ,сестра і мама прийняли спадщину термін договору закінчися, але приватне підприємництво користувалося землею і користуються дальше незважаючи на те, що термін договору закінчився у 2015 ми договір не поновлювали, бо сестра і мама прийняли спадщину, а я ні , тому що я не мала id картки на той час, але тепер спадщину прийняла і я! На сьогоднійшній день вони і дальше користуються нашою землею і не сплачують нам за це орендної плати( н одної копієчки ми не отримали після смерті батька). Підскажіть будь ласка, як скласти заяву до суду, щоб нам були поверненні кошти , адже уже 2017!

Подробиці

земля під корівником

Подробиці

Хто останній

Я написав заяву в селишну раду ще 7 років тому для отримання земділянки під індив.будівництво. Поставили мене на чергу. Прийшов новий голова і вкінці 2016 надає землю своєму синові. Пояснює тим що не він дає землю а депутати. Питання як все ж отримати ділянку якщо я найду вільну ділянку але депутати не проголосують тому, що не заплатив кожному з них?

Подробиці

Землі ФГ

Чи може засновник фермерського господарства використовувати землю, надану йому в оренду, в цьому господарстві? Які закони чи НПА дають чи не дають цю можливість?

Подробиці

Google+